NASTAVLJEN CRNI NIZ FAVORITA / Bolton remizirao s Manchester Unitedom

"Crveni vragovi" imali su dosta sreće jer je domaćin dva puta vodio, a utakmica je okončana 2:2. Ivan Klasnić nij eulazio u igru.

26.9.2010.
14:58

U utakmici 6. kola Engleske lige Bolton i Manchester United su igrali 2:2, pa je tako nastavljen "crni niz" najvećih klubova Premijer lige jer su u ovom kolu izgubili Chelsea, Arsenal i Tottenham, a Liverpol i ManU remizirali.

Manchester United je imao dosta sreće u Boltonu koji je dvaput vodio, a domaćine je do trijumfa mogao odvesti Šveđanin Elmander koji je u drugom dijelu promašio niz odličnih prilika.

Bolton je došao u vodstvo preko Zaca Knighta već u 6. minuti, a potom je izjednačio Nani sjajnim prodorom s centra. Bugarin Martin Petrov je u 67. minuti ponovno doveo Bolton u vodstvo, a bod je Manchester Unitedu spasio Michael Owen (75), tek što je ušao u igru. Momčad Sir Alexa Fergusona je zabilježila već treći neriješeni rezultat u prvih šest kola, te su drugi s tri boda manje od Chelsea.

Kod Boltona je na klupi bio Ivan Klasnić.