POSREĆILO SE 'REDSIMA' / Bizaran autogol kakav se ne viđa često

U ljepotici prvog kola Europske lige Liverpool je sa 5:3 u Bernu svladao Young Boyse čime je klub s Anfielda ostvario prvu pobjedu nakon gotovo mjesec dana.

21.9.2012.
8:48
Videa.hu

Redsi su već u 4. minuti došli u vodstvo nakon bizarnog autogola Ojale. Nakon ubačaja s desne strane, jedan je stoper Young Boysa pokušao glavom otkloniti opasnost, međutim, pogodio je Ojalu i lopta je završila u mreži.

Neočekivano vodstvo Liverpoola u 38. je minuti poništio Nuzzolo, no samo nekoliko trenutaka kasnije gosti su opet poveli preko Wisdoma.

Domaćin je preokrenuo rezultat na početku nastavka, no zahvaljujući golovima Coatesa (67) i Shelveyja (76, 88) Liverpool je ipak osvojio tri boda.