ISPAO IZ KUPA / Biliću nakon novog poraza nad glavom visi otkaz!

Bila je to već peta uzastopna utakmica Bilićeve momčadi bez pobjede. U zadnja četiri ligaška kola Lokomotiv je osvojio svega dva boda i pao na osmo mjesto ljestvice, a sada je ispao iz Kupa.

31.10.2012.
17:02
PIXSELL

MOSKVA - U susretu osmine finala ruskog nogometnog Kupa Terek Grozni je nakon produžetaka pobijedio moskovski Lokomotiv 3:1 (1:1) i tako dodatno otežao poziciju SlavenaBilića za kormilom moskovskog sastava.

Terek je poveo golom Almeide u 26. minuti iz jedanaesterca, a rezultat je izjednačio FelipeCaicedo u 82. minuti. Ipak, u produžetku domaćin je golovima Utsijeva (104) i Almeide (108) izborio plasman u četvrtfinale. Za Lokomotiv je cijeli susret igrao hrvatski reprezentativac VedranĆorluka.

Lokomotiv u nedjelju očekuje gradski derbi protiv vodećeg CSKA i ruski mediji navode kako bi u slučaju poraza Bilić mogao dobiti otkaz. Bivši hrvatski izbornik preuzeo je Lokomotiv nakon europskog prvenstva u Poljskoj i Ukrajini.