KRAJ KRIZE? / Bilićev Lokomotiv napokon uspio pobijediti

Lokomotiv je protiv Rostova postigao tri pogotka, dok je u šest dosadašnjih utakmica ovoga proljeća postigao samo jedan, a do pobjede je stigao u samoj završnici golovima Caiceda u 83. i Torbinskog u 89. minuti.

27.4.2013.
18:48
RTL

Ruski nogometni prvoligaš Lokomotiv iz Moskve, kojega vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić ostvario je prvu proljetnu pobjedu svladavši u 26. kolu na svom terenu Rostov sa 3-1 (1-1).

Hrvatski reprezentativni stoper Vedran Ćorluka odigrao je svih 90 minuta za Lokomotiv, dok su na vratima obaju sastava bili hrvatski vratari. Za Lokomotiv je branio Dario Krešić, a za Rostov Stipe Pletikosa.

Lokomotiv je sada deveti na ljestvici sa 37 bodova, četiri manje od šestog Tereka iz Groznog koji drži posljednje mjesto koje vodi u Europsku ligu, dok je Rostov 12. sa 25 bodova.

Vodi CSKA sa 57 bodova, četiri manje ima drugi Zenit, a 10 treći Anži.