nastavak impresivne forme / Bilićev Bešiktaš ponovno slavio, Demba Ba zabio bizaran pogodak

U susretu 18. kola turskog nogometnog prvenstva Bešiktaš našeg trenera Slavena Bilića upisao je pobjedu 2:1 nad Mersin Idmanyurdijom i tako se primakao na samo bod zaostatka za vodećim Fenerbahceom.

2.2.2015.
9:00

Turski Bešiktaš našeg stručnjaka Slavena Bilića nastavlja s impresivnom formom.

Naime, Bešiktaš je u nedjelju u susretu 18. kola turskog nogometnog prvenstva s 2:1 svladao Mersin Idmanyuduru i tako došao na samo bod zaostatka od vodećeg Fenerbahcea.

Bilićeva je momčad stigla u vodstvo u 30. minuti pogotkom Olcaya Sahana, a u 61. minuti je izjednačio Sinan Kaloglu.

Pobjednički pogodak za nova tri boda zabio je Demba Ba, čiji je pogodak bio zaista bizaran. Napadač je iskosa pucao, pri čemu je izgubio ravnotežu i pao na zemlju, vratar je obranio njegov udarac, no lopta se nakon toga od Dembe Ba odbila preko vratara i ušla u mrežu.

Bila je to osma pobjeda Bešiktaša u posljednjih devet susreta. Na ljestvici je vodeći Fenerbahce sa 42 boda, slijedi ga Bešiktaš s bodom manje, dok trećeplasirani Galatasaray ima 38 bodova.