DVOSTRUKI STRIJELAC / Bartulović srušio Srnin Šahtar

Bartulović se upisao u strijelce u 51. minuti iz jedanaesterca, te 62. minuti, a gol za domaćine zabio je i Gladki u osmoj minuti. Strijelci za Šahtar bili su Costa (23) i Ismaily (71).

13.9.2013.
20:52

U prvom susretu devetog kola ukrajinskog nogometnog prvenstva Karpati je u Lvivu neočekivano pobijedio prvaka Šahtar 3-2, a junak utakmice bio je bivši napadač Hajduka Mladen Bartulović koji je zabio dva gola za domaći sastav.

Bartulović je za Karpati igrao do 87. minute kada je zamijenjen. U gostujućim redovima je Eduardo da Silva odigrao posljednjih 25 minuta susreta, dok je Darijo Srna propustio susret zbog crvenog kartona zarađenog u prošlom kolu. Bartulović je u Karpati stigao ove sezone na posudbu iz Dnjipra.