atletico prosuo bodove / Barca kiksala na gostovanju u Pamploni

Lionel Messi, koji je pauzirao od konca prošlog mjeseca zbog ozljede bedrenog mišića, zaigrao je posljednjih 28 minuta, no niti on nije pomogao gostima.

20.10.2013.
10:59
AP Images

Nakon osam uzastopnih pobjeda, Barcelona je gostovanju u Pamploni odigrala 0-0 protiv Osasune ispustivši prve bodove ove sezone.

Ništa bolje nije prošao ni madridski Atletico koji je poražen upravo u Barceloni kod Espanyola autogolom Courtoisa u 54. minuti.

U prvom susretu devetog kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio Malagu 2-0, a hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je za 'Kraljevski klub' posljednjih 17 minuta. Real je deklasirao Malagu stvorivši desetak sjajnih prilika, no domaćin je zabio samo dva gola, a strijelci su bili Angel Di Maria u 46. i Cristiano Ronaldo iz jedanaesterca u sudačkoj nadoknadi utakmice. Modrić je ušao u igru u 73. minuti umjesto Isca.