Američku turneju nogometaši Manchester Uniteda otvorili su uvjerljivom pobjedom 4:1 protiv New Englanda.

15.7.2011.
20:27

Crveni vragovi trebali su punih 50. minuta da nađu put do mreže New Englanda, a onda kad se otvorilo zabili su tri gola u samo deset minuta. Seriju je otvorio Michael Owen, a s dva ju je pogotka u 54. i 60. minuti nastavio Talijan Federico Macheda.

U tih deset minuta uspjeli su zabiti i Amerikanci, i to u 56. minuti preko Rajka Lekića za privremeno smanjenje vodstva Uniteda na 2:1.

Mrežu su mirovale sve do 80. minute, a tada na scenu stupa trojac Crvenih vragovaGabriel Obertan, Ji-sung Park i Ryan Giggs. Sa tri odlična brza pasa izbacili su cijelu obranu New Englanda i Korejca samog pred vratara Shuttlewortha. Park nije imao problema s realizacijom i lijepim je pogotkom završio odličnu akciju.