Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Ostalo /

Promocija glazbene antologije hrvatskog pjesništva u Pepermintu

U zagrebačkom klubu Pepermint u utorak, 25. siječnja bit će predstavljena mala glazbena antologija hrvatskog pjesništva.

VOYO logo
VOYO logo

Kako to zvuči kada Josipa Lisac pjeva Vesnu Parun, mogu doznati svi koji nabave književne časopise Poezija i Relations uz koje dobivaju i kompaktnu ploču s malom glazbenom antologijom hrvatskog pjesništva.

Projekt s puno pjesničkih i glazbenih autora, od Ivana Slamniga i Borisa Marune do Sime Mraovića, Arsena Dedića i Darka Rundeka, bit će predstavljen u utorak, 25. siječnja, u 20 sati u zagrebačkom klubu Pepermint u Ilici 24.

Na predstavljanju će nastupiti Ivica Prtenjača, Mangroove, Ivan Rogić Nehajev, Tahir Mujičić, Nina Romić, Gordana Benić, Ana Brnardić, Marko Pogačar i Dorta Jagić.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike