Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Drip&Drop /

Energija uhvaćena u čarobnom koktelu: vitaminski 'dripovi' za sve nas prezaposlene

Intravenozna infuzija esencijalnih nutrijenata za organizam bez mane

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Centar za estetsku medicinu i kirurgiju Dr. Rajković predstavio je na Drip&Drop loungeu novitet u ovom dijelu Europe. Već popularni u SAD-u, intravenozni kokteli pronašli su svoj put do Hrvatske i centra Dr. Rajković gdje je u samo 30 minuta terapije moguće riješiti sve probleme premorenosti, predgripoznog stanja, mamurluka i sličnih simptoma koji redovito muče prezaposlene pacijente. 

Vitaminski „dripovi“ sastoje se od odabrane kombinacije vitamina, minerala i aminokiselina u fiziološkoj otopini. Ako i koristite nutrijente u redovitoj prehrani, samo se 20-30% probije do stanica kojima su prijeko potrebni zbog čega je za potpuno oživljavanje stanica nužan 100%-tni unos nutrijenata u krvotok koji ova intravenozna terapija osigurava.  

„Intravenoznu terapiju, zbog prirodnih sastojaka, bez dodatnih lijekova, konzervansa i aditiva, može koristiti bilo tko i time ublažiti umor, slabost i iscrpljenosti, hidratizirati organizam, izliječiti mamurluk, ojačati imunitet, detoksicirati organizam, potaknuti sagorijevanje masnih naslaga, pa čak i usporiti starenje kože i poboljšati ten i kosu“, kaže Dr. Irijana Rajković, specijalist plastične i estetske kirurgije koju pacijenti i kolege od milja zovu „Celebrity doktorica“.

Terapija je dostupna u obliku infuzije ili injekcije i možete je obaviti u Centru za estetsku medicinu i kirurgiju Dr. Rajković. Učinkovitost terapije su, između ostalih, isprobale i mnoga naša poznata lica, redoviti pacijenti Dr. Rajković: Zdenka Kovačićek, Iva Mihalić, Ankica Dobrić, Mia Begović, Csilla Barath Bastaić, Olga Pakalović, Alka Vuica, Mirta Zečević, Antonella Malis, Marijana Mikulić, Boris Kosmač, Ana Maras, Jura Pavlic, Magda Milas Gržetić, dr. Nikolina Basioli, Marita Ćopo i drugi. 

Čitaj, prati i komen tiraj naše priče i na našoj Facebook stranici Život i stil!

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike