Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Brak&veze /

Dečko vam prebrzo ejakulira? Predložite mu za promjenu ovu pozu

Istraživači sa Sveučilišta u Kentuckyju proveli su seriju istraživanja o seksualnim disfunkcijama i pritom ispitali 14.000 muškaraca i žena o njihovim seksualnim iskustvima.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Kada su analizirali rezultate, otkrili su koje poze u seksu pomažu pripadnicima oba spola da brže dođu do orgazma, a kojima mogu duže izdržati.

Prema rezultatima istraživanja, ak želite da seks potraje duže, partnerica bi trebala biti gore - 55 posto parova reklo je da im u ovoj pozi treba više vremena da dožive orgazam.

Za 33 posto parova to je misionarski položaj, a 25 posto parova kaže da orgazam najviše odgađa kada partner leži iza djevojke.

Ovo istraživanje potvrđuje već poznate činjenice da žena doživljava najviše klitoralne stimulacije i manje penetracije, što muškarcima odgađa ejakulaciju. Čak i ako muškarac ejakulira, seks se može još nastaviti jer baza penisa zadnja omekša, a to je dio koji stimulira klitoris.

S druge strane, u doggy stilu penis trpi najviše trenja, čime se ubrzava ejakulacija.

Daily Mail/Magazin.hr

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike