Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Zvijezde /

Nakon svih provala progovorio i o odgovornosti

Robbie Williams (40), pjevač i otac, priznao je u najnovijem intervjuu da redovito konzumira kanabis. Pritom je istaknuo da je to samo za opuštanje jer je odgovorniji otkako je postao tata.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

'Posljednji put sam se napušio prije dva dana', bio je iskren Robbie Williams prilikom intervjua za Mirror.

Pjevač koji je u braku s pjevačicom Aydom Field (34) i s njom ima jednogodišnju kći Theodoru Rose otkrio je da je prije bio ovisan o tabletama i da je jednom probao heroin.

Tvrdi da je sad odgovoran zbog brige o Theodori.

'Posljednji put sam pio prije 13 godina, a posljednji put sam se napušio prije dva dana. Ništa pretjerano, tek malo, onako za opuštanje', rekao je.

Robbie Williams napustio je Take That 1995. godine zbog ovisnosti o Xanaxu, Seroxatu i Vicodinu. Nekoliko je puta bio na rehabilitaciji.

Na početku godine pjevač je izjavio da planira svojoj kćeri kad odraste kupovati drogu kako bi se pobrinuo za to da konzumira 'samo najbolje'.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike