Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
LADY GAGA U TEŠKIM BOLOVIMA ZAVRŠILA U BOLNICI: /

'Učinila bih sve za vas, ali sad se moram pobrinuti za svoje tijelo'

Lady Gaga objavila je u četvrtak na društvenim mrežama da je u bolnici zbog "jakih bolova" i da je primorana otkazati koncert koji je bio predviđen za petak u Rio de Janeiru.

VOYO logo
VOYO logo

"Brazile, slomljena sam, ali ne osjećam se dovoljno dobro da bih došla na festival Rock in Rio. Spremna sam sve učiniti za vas, ali moram se pobrinuti za svoje tijelo", napisala je na Twitteru.

"Morala sam ostati u bolnici.. ponovno osjećam jake bolove. U rukama sam najboljih liječnika", dodala je na instagramu uz sliku svoje ruke s infuzijom.

Lady Gaga (31) u utorak je objavila da boluje od fibromijalgije zbog čega će morati napraviti pauzu u svjetskoj turneji.

Ta kronična bolest uzrokuje bolove u tijelu, a često je prati i depresivno psihičko stanje.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike