Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
'KOLIKO SI LIJEPA, NISI SVJESNA': /

Fanovi pali na koljena i Albinu Grčić usporedili s Kylie Minogue

Fanovi su Albini poručili da je prelijepa te da bi na Euroviziji trebala imati isti look kao i na Dori

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Pjevačica Albina Grčić (22) predstavljat će Hrvatsku na Euroviziji u Roterdamu s pjesmom "Tick-Tock". Ona je nedavno snimila i videospot za taj singl, a trenutno sa svojim timom planira nastup u svibnju.

Albina se na svom Instagramu prisjetila Dore. Naime, podijelila je fotografije na kojma pozira u crnom kožnom korzetu u kojemu je nastupila na pozornici u Opatiji.

"Opsjednuta ovim izgledom. Što vi mislite?", pitala je Albina svoje pratitelje, a oni su joj poručili da je prelijepa te da bi na Euroviziji trebala imati isti look kao i na Dori. Neki su je čak usporedili i s pop divom Kylie Minogue.

"Goriš", "Predivna kao i uvijek. Nemoj mijenjati look za Euroviziju", "Koliko si lijepa, nisi svjesna", "Ja sam svaki put u blagom šoku kad vidim koliko si ti zapravo lijepa... Čarobna si doslovno", "OMG, savršena kao i uvijek", "Kylie Minogue, ista, ista pobijedit ćeš, sto posto...", komentirali su.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike