'Glasam gola s Katy Perry!'
Nakon što je Katy Perry iskoristila svoje golo tijelo kako bi pozvala Amerikance na izbore, i kraljica popa je brže-bolje skinula odjeću i opalila selfie.
Madonna je velika zagovarateljica Hillary Clinton, o čemu je već nekoliko puta javno govorila, a sada je to odlučila i pokazati.
Po uzoru na Katy Perry, koja je prije nekoliko dana snimila promotivni spot u kojem gola poziva građane da izađu na izbore, i Madonna se razgolitila.
"Glasam gola s Katy Perry! Glasajte za Hillary! Ona je najbolje što imamo!", napisala je Madonna na Instagramu.
"Ja ću glasati za inteligenciju. Glasat ću za jednaka prava žena i svih manjina. Žene upravljaju svijetom, a sada moraju istupiti i podržati jedne druge. Izađite i glasajte", poručila je glazbena ikona.