Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
HARRY I MEGHAN SELE U NOVI DOM? /

Kraljica im je poklonila kontroverznu kuću koju su obilježili skandali

Izgrađena je davne 1831. godine kao kuća za kraljicu Adelaide

VOYO logo
VOYO logo

Nekad je to bio dom ljubavnika princeze Margaret, kapetana Petera Townsenda. Sada je kuća, smještena u srcu Windsora spremna za vojvodu i vojvotkinju od Sussexa. Prema izvoru, kraljica Elizabeta II ponudila je imanje na poklon nedavno vjenčanima princu Harryju i Meghan Markle. Izvor također tvrdi da je par već razgledao kuću, da im se svidjela i da će se uskoro u nju useliti. Iz Kensigtonkse palače nisu željeli ništa komentirati.

Izgrađena davne 1831. godine kao kuća za kraljicu Adelaide, dosad je pitoreskna građevina bila dom kraljevskim dostojanstvenicima i dvorjanima, no najpoznatiji je stanar do danas ostao fatalni kapetan Townsend, koji je u njoj živio sa suprugom Rosie Marchioness Camden do njihova razvoda 1952., nakon što se otkrila spomenuta afera s princezom. Kuća Adelaide potpuno je renovirana 2015.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike