RTG ČETVRTKA /
Od Vučićevih robota Milutina i Dragutina do još jednog restorana s Michelinovom zvjezdicom
Goran Višnjić je nakon snimanja 'Generala' otišao na zasluženi odmor, a za svoju destinaciju odabrao je Havaje.
Kako sa sobom ima podvodnu kameru, snimio je i par prizora na kojima će mu mnogi pozavidjeti. Na jednoj fotografiji se tako 'izležava' na morskom dnu, a na drugoj je uspio snimiti kornjaču kako pliva.
Prizore s odmora pogledajte u nastavku: