Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
GORAN VIŠNJIĆ UŽIVA NA HAVAJIMA, A IMA I PODVODNU KAMERU: /

Pohvalio se prizorom na kojem bi mu mnogi pozavidjeli

Goran Višnjić je nakon snimanja 'Generala' otišao na zasluženi odmor, a za svoju destinaciju odabrao je Havaje.

VOYO logo
VOYO logo

Kako sa sobom ima podvodnu kameru, snimio je i par prizora na kojima će mu mnogi pozavidjeti. Na jednoj fotografiji se tako 'izležava' na morskom dnu, a na drugoj je uspio snimiti kornjaču kako pliva.

Prizore s odmora pogledajte u nastavku:

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike