Aleks Grdić vara Azera s Vjekom Čalićem?

Šuška se, šuška da je manekenka Aleksandra Grdić svojeg dečka, poduzetnika Azera Berbera, zamijenila drugim poduzetnikom, Vjekom Čalićem, koji je ujedno i vlasnik zgrade u kojoj Aleks stanuje.

2.2.2010.
11:05
VOYO logo

Kontroverzna Grdićka ponovno se našla na udaru tračeva. Nakon što je izbjegla optužbe za sudjelovanje u kupovini kokaina, Aleks se našla u središtu ljubavnih problema.

Kako prenosi magazin Extra, 29-godišnja manekenka navodno vara svojeg dragog Azera Berbera s mladim poduzetnikom Vjekom Čalićem, koji je poznat po organiziranju noćnog života u Zagrebu i kao vlasnik nekoliko stambenih prostora. U jednome od njih stanuje i Grdićka.

"Nisam u novoj, u staroj sam vezi. Vjeko i ja se poznajemo već pet godina i super smo prijatelji. Uostalom, stanujemo u istoj zgradi", izjavila je Aleks.

Prethodni članci:

arti-200912240092006 arti-201001240137006 arti-200912210730006 arti-200912210626006

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
gs australija
Gledaj odmah bez reklama
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
MISTERIOZNA LJEPOTICA /

Tko je sestra Ivana Rakitića? Pričalo se da je bila u vezi s Massimom i Halilovićem