SVAKA ČAST /
Sestre osvojile dvije zlatne medalje i smjestile Hrvatsku u sam vrh Europe
Došao je red na nove eliminacije i vođe timova moraju odlučiti tko odlazi u kulinarsku borbu za ostanak.
Pred Nikolinom i Ottom te Ružicom i Baricom je velik izazov – moraju odabrati koji par iz njihovog tima odlazi u kuhoboj. Do sada se već uvažila praksa da par s najmanje bodova odlazi u borbu jer se to smatra najpoštenijim kriterijem, ali ne mora značiti da će tako biti i danas.
Zbog situacije koja se dogodila u utorak navečer, kada su četiri para ostala neocijenjena, mnogi su ostali bez bodova te će večeras možda i to igrati ulogu pri odabiru kandidata za eliminaciju.