Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NIVES CELZIJUS JOŠ NE IZLAZI IZ BADIĆA, OPRUŽILA SE UZ BAZEN I PORUČILA: /

'Ljeto završava kad mi odlučimo'

Pritom je označila svoju prijateljicu s kojom se ovoga ljeta zabavljala u Istri

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Nives Celzijus (37) ponovno je zagolicala maštu svojih obožavatelja, objavivši fotografiju u kupaćem kostimu. Popularna pjevačica podigla je nogu u jednu od svojih prepoznatljivih poza i zavodljivo pozirala uz bazen.

Istaknula stražnjicu

Nije poznato je li Nives izvukla fotografiju iz svoje ljetne arhive ili je ona doista snimljena u novije vrijeme, ali jedno je sigurno - "ljeto nam završava kada mi to odlučimo" - ustvrdila je zanosna Zagrepčanka i pritom označila svoju prijateljicu Ivanu Knoll, s kojom se ovoga ljeta zabavljala u Istri.

Najljepšoj hrvatskoj navijačici, kako joj mnogi tepaju, Nivesina se ideja očito svidjela te ju je podržala usklikom: "Takooo je, macooo!!!" Neki su se ljudi, pak, zabrinuli za njezino zdravlje. "Nemoj da se prehladiš", poručio je Nives pratitelj.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike