Zagrepčanka poslala brutalno iskrenu poruku najmodavcima koji deru s cijenama stanarina, a nude 'rupe': 'Znam, vaše je, ali ipak nije od zlata'
Sve više Hrvata u potrazi je za stanom za najam u našoj metropoli, što obitelji, što studenata, što onih koji žele samostalno živjeti.
Iako su neki najmodavci, prema riječima građana, 'najdivniji' na svijetu i s njima nema problema, sve je više negativnih iskustava ljudi koji svjedoče lošim uvjetima stanova koji se nude na oglasima i njihovih previsokih cijena.
Čitateljica portala
Iako je 15 godina bila uzorna podstanarka, novi stan joj je teško pronaći jer mnogi ne primaju djecu i ljubimce, a ako se to dogodi - cijene najma su previsoke.
Zagrepčanka se obrušila na današnje najmodavce, a njena je objava oduševila sugrađane. Oduševljeno su joj iskazali podršku budući da ove riječi najmodavcima, kako kažu, nitko dosad nije izravno uputio.
Naime, ova je građanka najmodavcima poručila da razmisle malo o onima koji “nemaju primanja poput Bandića za stanarine i pologe”.
“
Dodala je kako je isfrustrirana takvim stanjem kada vidi da njoj drage ljude “deru” za stanarinu, prijave i brojne nepotrebne stvari, no ljudi danas nemaju drugog izbora, od mladih, djece, trudnica, ljudi koji se ‘ubijaju’ od posla da bi negdje mogli biti i da bi mogli nešto pojesti.
“
Žalosna je, kaže, što uopće piše ovakve stvari jer se one ne bi trebale događati. Brutalna stvarnost, ne samo zagrebačka već hrvatska.