Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Slučaj nuđenja mita /

USKOK poduzima 'određene radnje' u vezi eventualnog zahtjeva za skidanje saborskog imuniteta Luciću

RTL-u je USKOK potvrdio da sukladno zakonskim ovlastima poduzimaju određene radnje u vezi Lucićevog slučaja

VOYO logo
VOYO logo

HDZ-ovac Franjo Lucićpodnio je ostavku na sve stranačke funkcije nakon izbijanja afere pokušaja podmićivanja novinara Telegrama Drage Hedla. No nije se povukao s funkcije saborskog zastupnika.

S obzirom na objavu audiosnimke prema kojoj postoje sumnje na počinjenje kaznenog djela, USKOK je poduzima "određene radnje sukladno zakonskim ovlastima", odgovoreno nam je iz te institucije.

Mogao bi, dakle, biti zatražen zahtjev za skidanje saborskog imuniteta zastupniku Luciću, koji se povukao smjesta predsjednika Županijskog odbora Požeško-slavonske županije, člana Nacionalnog vijeća i Središnjeg odbora HDZ-a, ali ne i s mjesta saborskog zastupnika.

Uskokovi istražitelji će, kako Hina doznaje, razgovarati s novinarom Dragom Hedlom nakon čega će odlučiti hoće li protiv HDZ-ovog saborskog zastupnika Franje Lucića pokrenuti istragu zbog navodnog nuđenja mita.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike