'SVE PO ZAKONU' /
Hokejski savez odgovorio Šimuniću: 'Glavina se obvezao isplatiti 500.000 eura'
U Općoj bolnici Dubrovnik od četvrtka su privremeno zabranjeni posjeti zbog pojave covida-19 kojim je zaraženo sedmero pacijenata na zaraznom odjelu.
Ravnatelj bolnice Mario Bekić rekao je kako je u srijedu jedan zaraženi pacijent stigao na Odjel za kirurgiju, a da je jedna starija osoba preminula.
"Među zaposlenicima bolnice nema zaraženih koronavirusom", rekao je Bekić.