Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
'PENAVINO NASILJE' /

Bartulici prekipjelo? Izašao iz DP-a: 'Nadao sam se da stranka neće ovako nisko pasti'

Podsjetimo, Batrulica je na unutarstranačkim izborima podržao Marija Radića

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Nakon što je u subotu u Zagrebu održan izborni sabor Domovinskog pokreta, Stephen Nikola Bartulica na svom je profilu na platformi X objavio da je napustio stranku.

"Od današnjeg dana više nisam član Domovinskog pokreta. Odbacujem svako političko nasilje pa i ovo Penavino. Ne dozvoliti tajno glasovanje odražava veliki strah i lošu namjeru! Do kraja sam se nadao da stranka ovako nisko neće pasti. Bio sam u krivu", napisao je Bartulica u objavi.

Bartulica je na izbore išao kao podrška Mariju Radiću, jedinom koji se kandidirao za predsjednika uz Penavu. Igor Peternel trebao je biti Radićeva zamjenik. Radić i njegovi prije glasanja su napustili izborni sabor jer nije uvažen njihov prijedlog da glasanje bude tajno.

Podsjetimo, na unutarstranačkim izborima ponovno je izabran Ivan Penava, on ostaje na predsjedničkoj poziciji, a za njegovog je zamjenika izabran Stipe Mlinarić Ćipe. Dobili su 64 ruke podrške te su tako jednoglasno izabrani na mjesto predsjednika i zamjenika, iako su Radićevi ljudi napustili dvoranu.

POGLEDAJTE VIDEO: Križarski ratovi u DP-u: Kako su otac, sin i duh sveti zavadili DP? 'A kad su zadnji put bili u crkvi?'

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike