Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Vijesti /

'Sanaderove krtice' HDZ-u su ukrale zapisnike?

Iz HDZ-ova arhiva nestali su zapisnici sa sjednica Predsjedništva stranke iz vremena Ive Sanadera.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Predsjednica HDZ-a Jadranka Kosor navodno je rekla stranačkim kolegama da su te "Sanaderove krtice", čija imena nisu poznata, uništile zapisnike, ali da je dio ipak spašen.

Kad je to Kosor objavila, nastao je jednominutni tajac. Na dijelu članova se vidjelo da nemaju pojma o čemu šefica priča. Od njih je zatražila da ovu informaciju ne iznose u javnost, kako se pred izbore dodatno ne bi otežala pozicija stranke. Jedan od HDZ-ovaca Jutarnjem listu je rekao kako nema logike da bi bilo tko za Sanadera krao dokumente koji bi mogli dokazati da nije baš sve radio na svoju ruku.

Zanimljivo je da nitko ne zna kako je otkriveno da nedostaje dokumentacija iz arhive, stara pet-šest godina. Radi se o bilješkama, jer se sjednice Predsjedništva ne snimaju.

Dobro upućeni tvrde da prostor gdje su zapisnici bili pohranjeni uopće nije bio dostupan Sanaderovim ljudima. U prvom redu tu se misli na Luku Bebića, Biancu Matković, Maria Zubovića i Jerka Rošina.

specijal-201012070191004-HDZ specijal-201012070191004-Crni fond HDZ-a

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike