Riječka inicijativa 'Koga briga…' na Korzu pjeva i prikuplja slatkiše za nezbrinutu djecu!
Riječka Facebook inicijativa „Koga briga…“ nedavno je primijenila ime u “Koga Briga... za nezbrinutu djecu”, istovremeno pokrenuvši novu humaniranu akciju popraćenu izazovom članovima na društvenoj mreži.
Naime, sljedeća akcija se zove “I ja ću doći pjevati na Badnjak u podne na riječkom Korzu za nezbrinutu djecu!”. Akcija je dogovorena za 24. prosinca na riječkom Korzu s početkom u 12 sati, a glavni slogan akcije je: „NE skupljamo nikakvu novčanu pomoć!“
Više o inicijativi pročitajte na portalu Riječan.IN.