Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
loš završetak škole /

Ravnatelj Klaićeve: 'Zaprimljeno je šestoro djece s intoksikacijom etilnim alkoholom, svi su dobro. Najmlađi pacijent je 8. razred osnovne

Četvoro je otpuštenih, u tijeku otpust zadnja dva pacijenta.

VOYO logo
VOYO logo

Stotine maloljetnika proslavili su posljednji dan školske godine, no, nažalost, mnogi su u slavlje uključili alkohol. Jedan je 14-godišnjak u vrlo ozbiljnom stanju završio u Klaićevoj bolnici nakon što je popio litru votke. "Ukupno jučer zaprimljeno šestoro djece sa intoksikacijom etilnim alkoholom,  svi su dobro. Četvoro je otpuštenih, u tijeku otpust zadnja dva pacijenta. Toksikološki (eventualne droge) svi su negativni. Provedene su standardne mjere dijagnostike i terapije, jedna lavaža želuca", rekao je ravnatelj Klinike za dječje bolesti u Klaićevoj Goran Roić.

Naglasio je kako najmlađi pacijent je 2006. godište, odnosno 8. razred osnovne škole. 

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike