Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
PETRINA: /

"Pa i ja sam odrastao u štali pa ne bi bio dobar ministar poljoprivrede"

Primoštenski načelnik Stipe Petrina gostovao je u programu Radio Dalmacije gdje je izjavio kako je Crkva zatražila od Mosta da se distancira od HDZ-a.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Kazao je kako je tu informaciju dobio iz pouzdanog izvora. Rekao je i kako neće podržati Vladu, a ni mandatara.

"Ako bude pojedinačno glasovanje za svakog ponaosob i ako bude koji dobar stručnjak, možda će se dogoditi da nekoga podržim", kazao je Petrina i dodao da nekim kandidatima za ministarske funkcije "više pristaje Remetinec nego fotelja ministra". Nije želio govoriti o konkretnim imenima.

Za najavu kandidature Ružice Vukovac za ministricu poljoprivrede ustvrdio je ustvrdio da je to najsmješnija kandidatura.

"Gospođu poznam i znam što govorim"

"Njezin domet je u lokalnoj sredini što je isprosila u Austriji staro vatrogasno vozilo koje su oni rashodovali. Gospođu poznam i znam što govorim. Kad neko kaže da ona živi poljoprivredu…dobro jutro. Pa i ja sam odrastao u štali pa nisam dobar kandidat za to mjesto", rekao je Petrina.

Ponovio je kako iza Mosta stoji krupni kapital i Crkva te je kazao kako se o Hrvatskoj "odlučuje negdje drugdje".

Mandatara Tihomira Oreškovića je, kako tvrdi, nametnula katolička misija iz Norvala.

"Predsjednica je isto žena koja ne diše Hrvatski. Ona je isto nametnuta. O njezinoj kandidaturi odlučeno je u jednom zagrebačkom restoranu", izjavio je Petrina za Radio Dalmaciju.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike