Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Samo se nižu... /

Još jedan (ne)zgodan detalj: Tušek na snimci priznao da je prekršio samoizolaciju

HDZ-ov zastupnik Žarko Tušek je nezavisnom vijećniku nudio javne funkcije pokušavajući dogovoriti suradnju na izborima

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Nakon izbijanja afere "A kaj bi ti štel biti?" u kojoj su glavni sudionici nezavisni vijećnik iz Oroslavja Viktor Šimunić, HDZ-ov zastupnik Žarko Tušek i gradonačelnik Oroslavja Emil Gredičak, danima se pojavljuju novi detalji. 

Podsjetimo, na sastanku u zagorskoj klijeti Tušek je nezavisnom vijećniku nudio javne funkcije pokušavajući dogovoriti suradnju na izborima, no Šimunić je sve snimio i dao medijima. Snimku je u srijedu odnio i u USKOK gdje je razgovarao s istražiteljima.

Naime, čini se kako je Tušek prekršio i mjeru samoizolacije kada je došao na sporni sastanak.

"Bok, bok, ja se ispričavam, ja moram imati masku stavljenu jer sam bil ovaj tjedan, danas mi je zadnji dan samoizolacije pod jedno, a pod drugo idem se cijepiti jer više ne mislim riskirati ni jednu samoizolaciju", čuje se na snimci kako govori Tušek.

Tušeka smo pokušali dobiti telefonom, ali bez uspjeha.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike