JAVIO SE AMERIČKI ZNANSTVENIK KOJEG BARIŠIĆ NIJE NAVEO U SVOM RADU: /

'Bilo je plagiranja u ovom slučaju'

Image
19.1.2017.
20:49
VOYO logo

'Bilo je plagiranja u ovom slučaju. Onoga trenutka kad je otkriveno, primio sam ispriku od ministra obrazovanja', rekao je Schlesinger za N1.

Podsjetimo, ni nakon što je Odbor za etiku u znanosti i visokom obrazovanju donio mišljenje na osnovu prijave četvorice znanstvenika koja su ministra Barišića optužila za plagijat, premijer Andrej Plenkovič nije odstupio od podrške svom ministru.

Image
PREMIJER PLENKOVIĆ UNATOČ SVEMU I DALJE BRANI MINISTRA BARIŠIĆA: /

'Ma cijeli taj slučaj je apsolutno prenapuhan'

Image
PREMIJER PLENKOVIĆ UNATOČ SVEMU I DALJE BRANI MINISTRA BARIŠIĆA: /

'Ma cijeli taj slučaj je apsolutno prenapuhan'

'Ja ga poznajem, dao sam mu povjerenje da bude član ove vlade, ima iskustva u radu ministarstva kojim se bavi i ima važne zadaće koje treba obavljati. Riječ je o resoru koji je bitan za hrvatsku budućnost, za našu konkurentnost, našu djecu… Ono što je radio u protekla tri mjeseca radio je predano, stručno, angažirano, sa srcem i želi pridonijeti Hrvatskoj. Ne bih želio da jedna mala, da li tiskarska ili druga greška nanese osobnu štetu, a pridonese destabilizaciji u funkcioniranju vlade. Što se mene tiče, neće. To vam kažem vrlo jasno i vrlo odgovorno', poručio je Plenković.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike