Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Vijesti /

Jak vjetar, led i snježne vijavice blokiraju promet

Zbog olujna vjetra dionicom autoceste A1 između čvorova Sveti Rok i Maslenica prometuju samo osobna vozila, dok su zbog snježne vijavice pojedine državne ceste zatvorene za sav promet.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Dionicom Jadranske magistrale između Karlobaga i Svete Marije Magdalene mogu prometovati samo osobna vozila, između Bakra i Senja te Paškim mostom zabrana je prometovanja za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I. skupina), a od Senja do Karlobaga dodatno i za vozila s natkrivenim teretnim prostorom (na toj dionici vrijede i zimski uvjeti).

Zbog snježne vijavice državne ceste: D25 Gospić-Karlobag i D506 Dobroselo - Mazin zatvorene su za sav promet.

Jak vjetar puše na dionici autoceste A6 Rijeka-Zagreb, od Kikovice do tunela Tuhobić.

Snijeg, ponegdje samo raskvašen, otežava promet u središnjoj i sjeverozapadnoj Hrvatskoj, Slavoniji, Lici i Gorskom kotaru, priopćio je HAK.

Prethodni članak:

arti-201001300154006

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike