Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
MJESTO POKOPA NEPOZNATO /

Jacksona fanovi slijede u smrt

Od tuge zbog smrti Michaela Jacksona brojni njegovi fanovi već su počinili samoubojstvo. Dosad je u svijetu zabilježeno njih najmanje dvanaest.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

LOS ANGELES - Još uvijek se ne zna gdje će i kada biti pokopan nesretno preminuli Michael Jackson. No, njegovi obožavatelji će mu moći odati posljednju počast u petak na ranču Neverland, javlja CNN.

Navodno će biti pokopan u nedjelju, no mjesto pokopa je zasad nepoznato.

Smrt kralja popa u tolikoj je mjeri uznemirila njegove obožavatelje da se već njih 12 dosad ubilo, piše Sky News. Oni u svojim posljednjim porukama poručuju da ne žele živjeti u svijetu bez Michaela Jacksona. Najbizarniji je slučaj jedne trudnice koja je na jednoj internetskoj stranici objavila da želi pobaciti jer ne može zamisliti da joj dijete živi u svijetu bez Michaela Jacksona.

Linije za prevenciju samoubojstava u Australiji dnevno primaju i do 50-tak poziva očajnih obožavatelja.

Gary Taylor, vlasnik stranice koja okuplja Jacksonove fanove - MJJcommunity.com - poručuje oboavateljima da kralj popa ne bi želio nešto ovakvo.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike