Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Neporaženi na EURU /

Hrvatska je veličanstvenom igrom srušila Bjelorusiju: 'Sad se moramo koncentrirati na Srbiju'

Bila je ovo ključna utakmica prvog kruga natjecanja

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Hrvatska rukometna reprezentacija ostala je neporažena na Europskom rukometnom prvenstvu U drugoj utakmici Europskog rukometnog prvenstva Hrvatska je veličanstvenom igrom srušila Bjelorusiju 31:23. Bila je ovo ključna utakmica prvog kruga natjecanja, a obrana u najjačoj postavi 5:1 s Domagojem Duvnjakom izludila je Bjelorusiju.

Sjajno su krenuli u dvoboj i vrlo brzo napravili razliku od pet golova. U jednom trenutku došlo je do crne rupe, Bjelorusi to iskorištavaju za minimalan zaostatak. Do kraja poluvremena Cindrić i društvo dodaju gas i s pet golova prednosti odlaze na odmor.

Početkom drugog dijela, Hrvatska je prelomila utakmicu i stigla do 10 razlike prednosti. Karačić je predvodio momčad sa 6 golova, Stepančić 5, Duvnjak je dodao 4, a Cindrić i Mandić po dva gola, dok je Šego skupio 7 obrana.

A svoje iskustvo s utakmice i kako ju je doživio podijelio je i reporter RTL-a Filip Brkić koji se javio iz Graza u društvu Nikše Kaleba.

"Moramo zaboraviti ovo što smo napravili i koncentirati za ono što nas čeka", kazao je bivši rukometni reprezentativac Nikša Kaleb.

Pogledajte kako su reporter i bivši reprezentativac prokomentirali utakmicu.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike