trojac iz bmw-a / HGSS se oglasio o incidentu s Platka: 'Pružit ćemo im pomoć, ali ogorčeni smo'

Image
Foto: Goran Kovačić/Pixsell

Navodno je HGSS-ovac dobio potres mozga, ozljedu vratne kralježnice, a incidenta se, također navodno, ni ne sjeća

1.2.2023.
11:36
Goran Kovačić/Pixsell
VOYO logo

Hrvatska gorska služba spašavanja oglasila se o slučaju premlaćivanja svojih članova i jedne djevojke na skijalištu Platak.

"Hrvatska gorska služba spašavanja strogo osuđuje bilo kakav oblik nasilja te ga smatramo neprihvatljivim za naše društvo. Ogorčeni smo ovim bezočnim napadom na naše članove koji su proteklog vikenda odvojili svoje slobodno vrijeme kako bi osiguravali posjetitelje na skijalištu Platak. Nakon završetka akcije i dežurstva bez ikakvog povoda i motiva došlo je do napada na naše članove - volontere. Vjerujemo da će institucije slučaj pomno istražiti i adekvatno sankcionirati počinitelje. Našim napadnutim članovima pružit ćemo svu potrebnu pomoć i podršku te im želimo brzi oporavak", stoji u priopćenju HGSS-a.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Podsjetimo, pripadnici Hrvatske gorske službe spašavanja (HGSS) te jedna žena ozlijeđeni su nakon vikend incidenta na Platku. Tamo je trojac divljao BMW-om na skijaškoj i sanjkaškoj stazi, a onda sudjelovao i u tučnjavi.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Brave
Versailles
hABAZIN VS. mAGYAR
Senorita 89
Brak na prvu
default_cta
Samit
Molitva prije zore
Hell's kitchen
Ljubavna zamka
Pevačica
default_cta
Barbapapa
Brak na prvu Australija
Obiteljske tajne
Otok iskušenja
Cijena strasti
default_cta
VOYO logo