U prvom susretu nove sezone Premiershipa na White Hart Laneu je gostovao Manchester City kojem je sjajni vratar Joe Hart odličnim obranama osigurao bod.

14.8.2010.
18:11

U prvoj utakmici nove sezone Premiershipa Tottenham i Manchester City su odigrali 0:0.

Prvu pravu priliku za Tottenham je u 11. minuti imao Jermain Defoe kojem je loptu spustio Peter Crouch, no Hart je sjajnom reakcijom domaćinu najavio da će ga teško 'probiti'.

Vratar Cityja je u 17. minuti obranio projektil Toma Huddlestonea, dok mu je u sljedećem napadu u spašavanju gola pomogla i stativa.

Gosti iz Manchestera su u nastavku prikazali nešto bolju igru, a Spursi ipak mogu žaliti što nisu osvojili sva tri boda jer je u 84. minuti Bale promašio 'mrtvu šansu'.