Nekadašnji klub Davora Šukera otpustio je trenera Manola Jimeneza nakon što njegovi nogometaši nisu uspjeli pobijediti Xerez.

24.3.2010.
12:58

Sevilla je na svom stadionu Roman Sanchez Pizjuan odigrala samo 1:1 s posljednjom momčadi Primere i tako već sedmu utakmicu zaredom u svim natjecanjima ostala bez pobjede.

Sevilla je povela preko Kanoutea u 63. minuti iz penala, no Gioda je šokirao domaćina u zadnjoj minuti susreta

Nakon odličnog starta u prvenstvo, kada su se na vrhu ljestvice 'gurali' s Realom i Barcelonom, nogometaši Seville su u 2010. slavili u tek četiri od 13 prvenstvenih utakmica, dok ih je prošlog tjedna CSKA izbacio iz Lige prvaka.

"Bilo nam je jako teško donijeti ovu odluku. Jimenez je odličan trener i za njega imamo samo pohvale", izjavio je sportski direktor kluba Monchi.

Španjolski mediji tvrde da je najizgledniji kandidat za novog trenera Luis Aragones, trener koji je sa španjolskom reprezentacijom na posljednjem EURO-u osvojio naslov prvaka.