Messi i dalje melje konkurenciju!

Nogometaši Barcelone su na gostovanju kod Villarreala slavili sa 4:1, a najbolji nogometaš svijeta je u pobjedu ugradio dva gola.

2.5.2010.
15:42

Barça je u 35. kolu Primere lako preskočila Villarreal i ostala na čelu ljestvice španjolskog prvenstva.

Domaćina je načeo Lionel Messi u 18. minuti, dok je na 2:0 u 34. povisio Xavi. Trener Barçe Pep Guardiola je od prve minute u napad stavio Bojana Krkića umjesto Zlatana Ibrahimovića, a on mu se odužio pogotkom za 3:0 u 42. minuti, dok je u 67. rezultat smanjio Llorente.

Pobjedu, kojom je katalonski velikan nastavio šampionski pohod, zaključio je Messi dvije minute prije kraja utakmice svojim 27. golom u 32 utakmice.

Real na je na svom terenu jedva pobijedio Osasunu s 3:2 i vratio se na bod zaostatka za Barcelonom.

Primera, 35. kolo: Deportivo - Zaragoza 0:1 Malaga - Sporting 1:1 Tenerife - Racing 2:1 Valladolid - Getafe 0:0 Xerez - Almeria 2:1 Espanyol - Valencia 0:2 Villarreal - Barcelona 1:4 Sevilla: Atletico Madrid 3:1 Real Madrid - Osasuna 3:2 Athletic Bilbao - Mallorca