Nogometaši Liverpoola pobjedom 3:0 (2:0) protiv Sunderlanda na svom Anfieldu u 32. kolu engleskog prvenstva stigli su na peto mjesto ljestvice s četiri boda manje od četvrtog Tottenhama.

28.3.2010.
21:50

arti-201003270183006Redsi imaju i utakmicu više od Redknappove momčadi, no njihovo peto mjesto opasno ugrožava Manchester City, koji ima samo bod, ali i dvije utakmice manje od Liverpoola.

arti-201003280193006Fernandu Torresu su bile potrebne samo tri minute da pogodi mrežu Sunderlanda. Španjolac je uzeo loptu na lijevoj strani i s vrha šesnaesteraca sjajnim udarcem vratara Gordona za svoj već šesti pogodak u posljednje četiri utakmice.

arti-201003270224006U 32. minuti je strijelac bio Glenna Johnson, čiji se udarac odbio od suparničkog igrača i završio u mreži.

arti-201003270258006Točku na 'i' je u 60. minuti stavio opet Torres, koji je lakoćom plasirao loptu pored cijele gostujuće obrane.