Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Danas /

Drama slavnog nogometaša: Za otetog oca platio 36.000 eura i spasio ga smrti!

Otac Juventusova napadača Carlosa Teveza otet je u utorak u gradu Moronu pored Buenos Airesa. Osam sati kasnije, drama je dobila sretan završetak.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Otac argentinskog nogometaša Carlosa Teveza oslobođen je nakon što je osam sati proveo u rukama otmičara. Argentinski dnevnik Clarin izvijestio je da je Segundo Tevez oslobođen nakon što je za njega plaćena otkupnina. Podsjetimo, otac Juventusova napadača otet je u ranim jutarnjim satima utorka iz svoga automobila.

Otmičari su se uskoro javili sa zahtjevom za otkupninu, a Clarin tvrdi da je obitelj platila 400.000 pesa (oko 36.000 eura). U članku se navodi da otmičari u prvom trenutku nisu ni znali koga su oteli, a shvatili su kada su provjerili dokumente starijeg Teveza, te su tada povećali otkupni zahtjev.

//www.youtube.com/embed/GCgqMcQeFps

Talijanski mediji pišu da je Carlos Tevez nakon vijesti o otmici napustio kamp Juventusa s namjerom da otputuje u Buenos Aires, ali prije nego što je uspio poletjeti, dobio je vijest da je njegov otac oslobođen. Vratio se nakon toga nogometaš u Torino, ali Juventus je službeno objavio da iz obiteljskih razloga neće biti u konkurenciji za prijateljsku utakmicu protiv Cesene koja je na rasporedu u srijedu.

Argentinski nogometaš Carlos Tevez zahvalio je putem Twittera svima koji su mu davali podršku tijekom utorka kada je njegova obitelj proživljavala vrlo neugodnu situaciju.

Podsjetimo, u ranim jutarnjim satima utorka u gradu Moronu pored Buenos Airesa je otet Tevezov otac Segundo. Osam je sati proveo u rukama otmičara koji su ga pustili nakon što je za njega uplaćena otkupnina od otprilike 36.000 eura.

Tevez je uslijed obiteljske krize napustio kamp Juventusa i spremao se otputovati u Buenos Aires, ali je prije polijetanja dobio vijest da je njegov otac oslobođen, pa se na koncu vratio u Torino.

''Zahvaljujem svima na podršci. Mogu vam reći da je moj otac u redu. Na sigurnom je i zdrav, što je najvažnije. Zahvaljujem i policiji Buenos Airesa i jedinici za otmice na podršci koju je pružila mojoj obitelji'', poručio je Tevez putem Twittera.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike