Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
UZNEMIRUJUĆI PRIZORI: /

Djevojčica prošla kroz pakao samo zato što joj je pozlilo

Dadilja iz pakla, 22-godišnja Jolly Tumuhiirwe iz Ugande završila je u pritvoru i čeka je suđenje nakon što ju je snimila kamera postavljena u obiteljskoj kući.

VOYO logo
VOYO logo

Na snimci koja je i dalje dostupna na internetu, ali prebrutalna za objavljivanje našem portalu, dadilja udara djevojčicu u rebra, baca i gazi po njoj dok se nemoćno dijete žali na mučninu. Otac djevojčice otkrio je masnice po svome djetetu, a nakon što je pogledao snimku ostao je šokiran. Policajci su je uhapsili nakon što im je otac pokazao snimak iz obiteljske kuće na kojem dadilja brutalno zlostavlja dijete.

Otac devojčice također je uhapšen jer je pretukao dadilju, ali je policija odustala od njegova progona.

Djevojčica je živa i oporavlja se

Mediji su prvo prenijeli da je djevojčica preminula od posljedica udanja, ali su istražitelji naveli da je živa i da se oporavlja.

Dadilja je optužena za mučenje i sudit će joj se zbog toga. U invalidskim kolicima je i hranu dobija kroz slamčicu, a policija razmišlja da je optuži i za pokušaj ubojstva.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike