Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Svijet /

Tadić i Josipović mogli bi se susresti 18. veljače

Prvi susret srbijanskog predsjednika Borisa Tadića i novoizabranog predsjednika Ive Josipovića mogao bi biti 18. veljače, na dan Josipovićeve inauguracije.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Tu informaciju potvrdili su u Predsjedništvu Srbije, gdje kažu da je "prva mogućnost za susret dvaju predsjednika inauguracija", prenosi srbijanski Blic.

Srbijanski list najviše zanima mogućnost da hrvatska strana povuče tužbu protiv Srbije pred međunarodnim sudom pravde, pa u tom kontekstu navodi i ranije Josipovićeve izjave o mogućnosti da se spor riješi dogovorom dviju zemalja.

Ivo Josipović je na prvoj konferenciji za novinare nakon proglašenja izbornih rezultata rekao kako smatra da još nije došlo vrijeme za povlačenje tužbe, iako je dao naslutiti kako bi se spor mogao rješiti van suda.

"Nijedna tužba nije sama sebi svrha, ona ima smisla samo ako ne možete svoje ciljeve ostvariti na neki drugi način, tada je ta tužba imala smisla, pa iako su se stvari promijenile nabolje ja još danas ne bih povukao tužbu,barem dok Srbija ne riješi problem Mladića i Hadžića", rekao je Josipović.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike