Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
SPLITSKI HULIGANI ISPRIČALI ZAŠTO SU DOŠLI U BEOGRAD I KAKO SU DOBILI BATINE: /

'Bojali smo se Delija, a prebili su nas Grobari'

Kako pišu beogradski mediji, huligani iz Hrvatske tužiteljima su rekli da su u Beograd stigli 'zato što ga vole' i 'zato što se radi o divnom gradu'.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Splitski huligani osumnjičeni za nerede i tučnjavu tijekom nogometne utakmice Partizan - Crvena zvezda u Beogradu priznali su krivnju i nagodili su se s tužiteljstvom za zatvorske kazne u trajanju od četiri do šest mjeseci.

Svi će zatvorske kazne izdržavati u Srbiji, najvjerojatnije u Sremskoj Mitrovici, nakon čega će biti deportirani. Huliganima će potom biti izrečena petogodišnja zabrana ulaska u Srbiju.

Kako pišu beogradski mediji, huligani iz Hrvatske su tužiteljima rekli da su u Beograd stigli 'zato što ga vole' i 'zato što se radi o divnom gradu'. U srpsku metropolu su stigli dan prije derbija, a tvrde i da ih nitko iz Srbije nije angažirao.

"Nismo imali ulaznice, nije ih bilo na blagajni i kupili smo ih od preprodavača. Dali su nam i neke crne majice s kapuljačom. Samo nismo htjeli ići na sjever jer se bojimo Zvezdinih navijača i uzeli smo karte za Jug. Ušli smo na središnjem dijelu tribine, zapaljene su baklje i došlo je do tučnjave. Netko je povikao: 'Cigani!' i tada su nas počeli tući", navodno su ispričali Splićani.

Jednom od njih netko je dograbio osobnu iskaznicu i tek kad su Grobari vidjeli da se radi o Hrvatima su ih počeli još jače tući.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike