Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
PRONAŠLI GA VEZANOG U KADI: /

Sirijci priznali ubojstvo i mučenje Srbina u Beču

Aleksandar Aki Marković pronađen je u kadi, vezanih ruku i nogu u svom stanu u Beču, a dvojica Sirijaca priznala su da su ga mučila i ubila.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Dvojica 19-godišnjih Sirijca priznala da su opljačkali žrtvu te da su ga mučili, riskirajući i da umre, priopćila je austrijska policija, prenosi B92.

Nestanak sina prijavio je njegov otac u 10. srpnja poslije ponoći nakon što mu se Aleksandar, satima nije javljao na telefon.

Policija je najprije pokušala locirati njegov mobitel, no nije uspjela pa su posumnjali je da je doživio nesreću.

Otišli su do stana ovog glazbenika rodom iz Valjeva. Nije odgovarao na zvono ni lupanje na vrata, pa je policija provalila u stan.

U kupaonici, u kadi bez vode, našli su tijelo, odjevenog ruku i nogu vezanih ljepljivom trakom, sa modricama i ozljedama lica. Tragovi provale nisu pronađeni, pa se pretpostavljalo da je Aleksandar ubojicu (ili više njih) pustio u stan. Međutim, stan je bio potpuno razbacan, što ukazuje na pljačku.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike