Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
za ne povjerovati /

Ostavila dijete u autombilu, kojeg je odnio 'pauk': ubrzo nakon toga majka prijavljena Centru za socijalnu skrb

'Vikala sam za njima, trčali smo, ali oni su nastavili da voze u nepoznatom pravcu', ispričala je

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Prekjučer se u Beogradu dogodio incident u kojem je  tamošnji pauk  zbog nepropisnog parkiranja pokupio automobil u kojem se nalazila šestomjesečno dijete. 

"Nakon pet ili šest minuta vratila sam se do automobila, a 'pauk' je odnosio moj automobil i šestomesečno dijete u njemu. Dozivala sam ih i trčala za njima, ali oni su nastavili voziti. Ne mogu opisati strah i paniku koju sam ojsećala", ispričala je za Blic Jelena Manojlović.

Ona je, naime, oko 18.56 sati parkirala svoj automobil u Ulici Visokog Stevana i u njemu ostavila svoje šestomjesečno dijete.

"Htjela sam svratiti do supruga, koji je u tom trenutku bio na poslu, kako bih od njega nešto uzela. Bilo je jako hladno, zato sam dijete ostavila u automobilu da se ne smrzava. U 19:02 sati sišla sam sa suprugom i ugledala koa puak odnosi moj automobil i šestomjesečno dijete u njemu. Vikala sam za njima, trčali smo, ali oni su nastavili da voze u nepoznatom pravcu", ispričala je.

Iz Parking servisa su obavijestili vozače šta se desilo, da je dijete u automobilu. Ono je vrištalo i plakalo. Iz Parking servisa se, usprkos nekoliko pokušaja redakcije Blica  da dobiju potvrdu i komentar ovog događaja, još nisu oglasili.

No, mnogo je i onih koji smatraju da majka nije smijela ostaviti dijete samo u automobilu, a tvrtka je prijavila majku Centru za socijalnu skrb. 

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike