Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
ODANI SIN: /

Kao dječak ostao bez obje ruke, a sam vodi poljoprivredno imanje i brine o nepokretnoj majici

Chen Xinyin obje je ruke izgubio sa svega sedam godina, a već desetljećima brine o velikom obiteljskom gospodasrtvu i nepokretnoj majici. I to čini sam, bez ičije pomoći!

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Chen Xinyin (48) iz Kine sa svega sedam godina ostao je bez obje ruke, a gotovo cijeli svoj život, bez ičije pomoći, radi na poljoprivrednom imanju i brine o nepokretnoj majci. Chen je ruke izgubio nakon strujnog udara. Kada je napunio 20 godina umro mu je otac i Chen je morao iznaći način kako živjeti dalje.

"Imam zdrave dvije noge"

Rođaci i prijatelji su mu preporučivali da prosi, no nitko mu nije želio pomoći. Chen nije odustajao, sam je počeo održavati obiteljsko gospodarstvo te brinuti o bolesnoj majci. "Možda nemam ruke, ali imam zdrave noge. S njima ću moći dovoljno zaraditi", kazao je tada, piše People's Daily Online.

Chen je naučio kuhati, plesti košare, obavljati sve poljoprivredne poslove i brinuti o nepokretnoj majci koja je uz njega doživjela 91 godinu. Ono što mu je jedino bilo naporno jest činjenica da stalno mora obuvati i izuvati čarape.

People's Daily Online/Danas.hr

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike