Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
MANIJAK U SREDIŠTU PARIZA IZBO LJUDE NOŽEM: /

'Rulja je počela paničariti, bilo je krvi, čovjek s nožem je išao po ulicama...'

'Rulja je počela paničariti, bilo je krvi, čovjek s nožem je išao po ulicama ...'

VOYO logo
VOYO logo

U Parizu se večeras dogodio masovni napad nožem. Na društvenim mrežama se pojavila informacija da ima više žrtava, a sve se dogodilo u 2. okrugu francuskog glavnog grada.

Francuska je policija na Twitteru objavila da je ozlijeđeno pet osoba. Jedna je žrtva preminula, dvije su osobe teško, a još dvije lakše ozlijeđene. I napadač je mrtav - ubila ga je policija.

Na Twitteru ljudi objavljuju detalje napada.

'Bila sam u restoranu u ulici Saint Augustin u 2. okrugu. Rulja je počela paničariti, bilo je krvi, čovjek s nožem je išao po ulicama a ljudi su vrištali. Izbjegavajte to područje ako možete', napisala je na Twitteru Fiona Zanetti.

BBC javlja, pozivajući se na francuske medije, da je policija upucala napadača nakon što je izbo nekoliko ljudi.

Motiv napada nije još poznat, a očevici javljaju da je policija najprije pokušala zaustaviti napadača, no zatim su u njega pucali kada ga nisu uspjeli zaustaviti, piše France24. Pariška je policija objavila da je jedan muškarac izvršio napad, no javljaju da je situacija za sada pod kontrolom. Snage sigurnosti su zatvorile ulicu Rue Saint Augustin u kojoj se napad dogodio, a radi se o ulici u kojoj se nalazi puno restorana.

Na Twitteru se oglasio i francuski ministar unutarnjih poslova Gerrard Collomb te zahvalio policiji na brzoj reakciji.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike