KAD VJENČANJE POĐE PO ZLU: /

Unajmili Ferrari vrijedan više od 2 milijuna kuna i onda se njime zabili u zid

Image
Foto: Lancs Road Police

Jedan je par imao prilično skupo vjenčanje: unajmili su Ferrari vrijedan 240.000 funti (2,25 milijuna kuna) i potom ga uništili.

19.4.2016.
10:12
Lancs Road Police
VOYO logo

Fotografije koje je snimila policija u Burnelyju, Lancashire, pokazuju bijeli Ferrari 458 Spider nekoliko trenutaka nakon što se zabio u zid, prenosi Daily Mail.

Vjeruje se da je vozilo u vlasništvu tvrtke koju vode 21-godišnji Aleem Iqbal i njegov otac.

Policija je javila da nitko nije ozlijeđen te da je šteta velika. No, još nije objavljeno tko je par koji je razbio skupo vozilo.

Image
Foto: Lancs Road Police

Djela ljubomornih ljudi

Iqbal je nešto kasnije na Twitteru objavio: "Barem će ljudi u Burnleyju nekoliko tjedana imati o čemu razgovarati. Hvala na porukama podrške". Dodao je kako nije on upravljao vozilom te istaknuo kako je najvažnije da nitko nije ozlijeđen. Vozilo će, kaže, biti popravljeno u roku od tri tjedna.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

To nije prvi put da su vozila njegove tvrtke bila uništena: u nekoliko navrata zapaljeni su mu Lamborghini Avantador Roadster, dva Audija R8 Spyder i Bentley Flying Spur, no Iqbal je kazao kako su to sve bila djela ljubomornih ljudi.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike