[VIDEO] INCIDENT U MOSTARU: / Zbog drona sa zastavom Herceg-Bosne prekinuta utakmica

U Mostaru je prekinuta derbi utakmica 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine zbog drona koji je letio iznad stadiona sa zastavom tzv. Herceg-Bosne.

21.10.2017.
21:26

Igrala se utakmica 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Zrinjskog i Sarajeva.

Iznad stadiona se pojavio dron sa zastavom takozvane Herceg-Bosne, zbog čega je sudac prekinuo utakmicu i zatražio da se dron zaustavi, javlja Radio Sarajevo. U zadnjih deset minuta prvog poluvremena FK Sarajevo je postiglo dva gola pa su pauzu dočekali s prednošću nad Zrinjskim.

Nakon uklanjanja sporne zastave s drona, sudac je dao dopuštenje da se utakmica nastavi. Na kraju su gosti slavili pobjedom 3:1.