Rukavina zabio, Mandžo se osramotio!

Wolfsburg i Panathinaikos su u Austriji odigrali prijateljsku utakmicu u kojoj je grčki klub slavio s 3:1.

21.7.2010.
8:43

arti-201007200254006Mario Mandžukić je nakon odlaska iz Dinama prošlog četvrtka ponovno bio u početnoj momčadi Wolfsburga koji je u prijateljskoj utakmici s Panathinaikosom poražen s 3:1.

Atenjane je u vodstvo doveo Gabriel u osmoj minuti, a pola sata kasnije je izjednačio Dejagah.

arti-201007200701006Mandžukić se u 43. minuti našao u sjajnoj šansi, no 'proslavio' se teškim promašajem jer je sa samo šest metara, potpuno neometan, pogodio stativu.

Dejagah je u 59. minuti autogolom doveo Grke u vodstvo, a pobjedu je u 70. minuti potvrdio Ante Rukavina kojeg su Zdravko Mamić i Velimir Zajec pokušali dovesti u Dinamo kao zamjenu za Mandžu.

Bivši napadač Hajduka je u 73. minuti mogao zabiti još jedan gol iz penala, no vratar Andre Lenz je obranio Rukavinin udarac s bijele točke, kao i pokušaj njegovog suigrača nakon odbijanca.