Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
ORUŽANA PLJAČKA /

Pucali iz pištolja i ukrali dragulje

Na sjeveru Bagdada pljačkaši su uz pomoć pištolja s prigušivačem orobili dvije draguljarnice. Pritom su ubili troje, a ranili petero ljudi. Na mjestu događaja ostale su lokve krvi.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

BAGDAD - Premda je američki predsjednik Obama najavio skoro postupno povlačenje svojih vojnika iz Iraka, to ne znači da se situacija u toj državi stabilizirala. Najnoviji dokaz za to pružila je u nedjelju pljačkaška banda koja je orobila dvije draguljarnice i pritom ubila troje ljudi.

Po dvojica bandita istovremeno su upala u dvije draguljarnice, smještene na jednoj od najpopularnijih šijitskih tržnica, a koga će upucati nisu birali.

Tako su od metaka ispaljenih iz pištolja s prigušivačem smrtno stradali vlasnik jedne draguljarnice i njegova mušterija, a razbojnici su ubili i vlasnika obližnje brijačnice koji je došao pomoći tada još ozlijeđenom kolegi draguljaru. S teškim su ozljedama prošli drugi draguljar, njegov sin te troje slučajnih prolaznika. O žestini pucnjave svjedoče snimke s mjesta događaja na kojima se vide lokve krvi.

Nakon što su poubijali ljude i uzeli drago kamenje te novac, kradljivci su utrčali u automobile koji su ih čekali te su pobjegli u nepoznatom smjeru.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike